Nabídka práce

Požadavky

  • řidičský průkaz sk. B
  • SŠ vzdělání elektrotech. směru, praxe výhodou, nikoli nutností
  • Znalost silnoproudu/slaboproudu
  • všeobecné znalosti IT problematiky, operačních systémů
  • samostatnost, zodpovědnost za svěřené úkoly, svědomitost
  • komunikační dovednosti, vstřícný a proaktivní přístup ke klientovi
  • týmového ducha, schopnost plánovat
  • ochotu učit se novým věcem a dále se vzdělávat v oboru
  • předpoklady pro práci ve výškách (odborné zaškolení v rámci pracovní náplně)
  • časově flexibilní pracovní doba, víkendový dohled na síti cca jeden víkend v měsíci

Nabízíme

  • zaměstnání ve stabilním zázemí dlouhodobě prosperující firmy
  • odborné vedení a podporu kvalifikovaným kolegou
  • průběžné zvyšování odborné profesní kvalifikace, univerzitní kurzy
  • atraktivní firemní benefity pro zaměstnance (stravenky, mobilní telefon i pro soukromé účely, domácí internet zdarma aj.)
  • kompletní ošacení a obutí
  • možnost odborného profesního růstu
  • nástup po dohodě, možno ihned
  • typ pracovní smlouvy: na dobu neurčitou nebo dohoda o PP – dle dohody
  • typ pracovního poměru: HPP, zkrácený úvazek, brigáda – dle dohody
  • nástupní mzda od 15.000,- Kč, po zapracování až 25.000,- Kč

Pracovní náplň

  • montáž a servis klientských přípojek
  • výstavba a servis radiové a optické sítě
  • komunikace s cílovým klientem

Kontakt

Svůj životopis s fotografií a Žádost o místo zašlete e-mailem na adresu: prace@maxxnet.cz V případě, že postoupíte do druhého kola výběrového řízení, budeme Vás kontaktovat e-mailem. Předem děkujeme za zaslané žádosti. Prosím, netelefonujte!

MAXXNET.cz s.r.o.
Nákladní 4, Opava
prace@maxxnet.cz